Nastřelení náušnic doma nebo ve studiu

Nechat si nastřelit náušnice doma, nebo ve studiu?

Náušnice si můžete nechat nastřelit u mě ve studiu v Uherském Hradišti, nebo můžu já přijet k Vám domů. V obou případech probíhá nastřelení úplně stejně. Jde tedy hlavně o to, co je pro Vás příjemnější a pohodlnější. Pár rozdílů tady ale přeci jen je.

Nastřelování u Vás doma má několik výhod. Dítě je v domácím prostředí a nic jej tak předem nestresuje. Doma se taky určitě cítí nejbezpečněji. Po nastřelení nemusíte nikam chodit ani přejíždět. Dítě může být naprosto v klidu a v čistém prostředí. Riziko infikování čerstvého vpichu je tak minimální.

Nastřelování v pohodlní domova je tedy asi tou nejlepší variantou. Ale nemusíte se určitě bát ani návštěvy u mě ve studiu. Najdete u mě naprosté soukromí, protože pracuji sama. Studio je decentně zařízené a snad i útulné. Potrpím si taky na čistotu a pravidelnou dezinfekci, takže ani z toho hlediska se není čeho obávat. Zaparkovat se  dá většinou v ulici přímo u studia, takže pokud dojedete autem, nemusíte dítě ani daleko přenášet.

Já osobně bych Vám tedy nerozmlouvala ani nevnucovala ani jednu variantu. Obojí je podle mě bez problému a nejvíce stejně vždy záleží na tom, v jaké náladě dítě je a jakou atmosféru se nám podaří společně naladit. Nastřelování u Vás doma je v mých očích jakýmsi dobrovolným nadstandardem, za který si můžete, ale nemusíte připlácet.

Jak nastřelování doma probíhá?

Pokud Vás zajímá, jak přesně vypadá, když náušničky přijedu nastřelovat k Vám domů, můžete se podívat na fotopříběh, který jsem pro Vás nafotila u Kačenky s Aničkou.

Kam za Vámi můžu přijet na nastřelení u Vás doma?

Poznámka: Obrázek je pouze ilustrační – vždy se počítá dojezdová vzdálenost autem, ne vzdušnou čarou.

Jaká je cena domácího nastřelování?

Ceny privátního nastřelování včetně cen dopravného najdete v ceníku.